Geri

AKILLI İNTERNET - WEB SİTELERİ

Akıllı siteleri kısaca tanımlayacak olursak, güncellenme, yayınlanma, arama motoru optimizasyonu (SEO), sosyal medya entegrasyonu gibi en temel ve olmazsa olmaz kriterlerin iş yükünü en aza indirgeyen bir çok işlevi kendisi yapan, geleceğe dönük geliştirmelere açık internet siteleridir.

Akılcı veritabanı hesaplamalarıyla, yıllarca süren deneyimlerle oluşturulmuş bu siteler tasarm uyarlamasıyla hemen her sektör ve ya kişi web siteleri için kullanılabilir.

Bu sitelere istediğiniz kadar dil, menü, sayfa ekleyebilir, dilediğiniz gibi resim, video yükleyebilir, foroğraf galerileri oluşturup, yüklenmiş dosyaların indirilmesi gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Kolay kullanım için geliştirilmiş kontrol paneller aracılığıyla bu siteleri dilediğiniz gibi güncelleyebilir, dilerseniz programcıdan site kontrol panelini sizin daha uygun kullanımınız için uyarlamasını isteyebilirsiniz.

Akıllı siteler gelişmiş tüm internet tarayıcılarıyla uyumlu olup, bir çok cihazda (pc, tablet, akıllı telefonlar) rahatça gezilebilmektedir.

Akıllı site sayfaları sosyal medyada çok daha hızlı ve kolay paylaşılır. Arama motorları, akıllı sitelerin site haritaları ve doğru yerleştirilmiş kod etiketleri sayesinde site üzerindeki hangi bilgiye nasıl erişeceğini kolaylıkla bilir ve ulaştığı doğru ve kolay bilgiye arama yapanların da ulaşmasını sağlar. Böylelikle akıllı siteler, sayfalarınız arama motorları içerisinde doğal yoldan üst sıralara taşırnmasını sağlar.

Akıllı siteler size gelişmiş istatistikler sunar. Kaç ziyaretçi, hangi ülkeden, hangi şehirden sitenize izlemiş, hangi yolla sitenizi bulmuş, hangi sayfaları ne kadar gezmiş gibi bilgilere erişmenizi sağlar.

Akıllı siteler ziyaretçi dostudur, istenirse ziyaretçi bilgilerini, hafızasında tutar, tekrar tekrar gelen ziyaretçiler ile etkileşime girer, onlara yönlendirmelerde bulunur. Formları aracılığıyla ziyaretçilerin kolayca size ulaşmasını sağlar. Akıllı siteler sms gönderip, eposta yollayabilir. Ziyaretçilerin dosya, resim, video yüklemesini sağlayabilir.

Akıllı siteler sizin isteklerinize göre şekillenebilir ve sınırı sadece hayal gücünüzdür.